Open

Aktualności

Wywiad Grażyny Dobroń (radiowa Trójka) z autorką “Bez wysiłku”

Dorota Kościukiewicz-Markowska była gościem Grażyny Dobroń w programie Dobranocka (radiowa Trójka). Audycji można posłuchać można TUTAJ (trzeba wcisnąć znaczek głośnika nad zdjęciem)

Read More

Autorka gościem „Zamkowych podróży Literackich”

W dniu 11.01.2013 Dorota Kościukiewicz-Markowska będzie gościem Zamkowych podróży Literackich. Zapraszamy serdecznie wszystkich czytelników „Bez wysiłku” a także osoby zainteresowane książką i historiami z nią związanymi. Podczas spotkania zastanowimy się czym jest enigmatyczne pojęcie „szczęścia” i czy świadome zmiany w naszym życiu mogą wpłynąć na większy komfort istnienia. Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie sala biblioteczna 202, II piętro (wejście A, F) 11 styczeń, godzina 17.00

Read More

Rozmowa z autorką „Bez wysiłku” w Polskim Radio Szczecin

POLSKIE RADIO SZCZECIN objęło patronat na książką „Bez wysiłku”. Posłuchaj rozmowy Małgorzaty Frymus z autorką książki:

Read More

Spotkanie z autorką w EMPIK-u

W piątek 07.12.2012, w EMPIK-u mieszczącym się w Galerii Kaskada (al. Niepodległości 36, Szczecin), odbyło się spotkanie z Dorotą Kościukiewicz-Markowską, autorką książki „Bez wysiłku”.

Read More

„Bez wysiłku” na targach książki we Wrocławiu

W dniach 29.11 – 02.12.2012 na targach „Wrocławskie Promocje Dobrych Książek” we Wrocławiu, na stoisku Wydawnictwa MOVART, można było obejrzeć i zakupić zarówno powieść „Bez wysiłku” jak i album Doroty-Kościukiewicz-Markowskiej pt. „Pałac kolorów. Magia makijażu”. Dziękujemy za liczne odwiedziny naszego stoiska.

Read More

Recenzja w Kurierze Szczecińskim

Read More

Recenzja Leszka Bugajskiego w „Czwartym Wymiarze”

W grudniowym wydaniu miesięcznika „Czwarty wymiar” pojawiła się recenzja „Bez wysiłku” napisana przez znanego krytyka literackiego Leszka Bugajskiego: „Kto przeczytał z przyjemnością bestsellerową książkę Jedz, módl się, kochaj albo chociaż widział oparty na niej film z Julią Roberts, ten po lekturze opowieści Doroty Kościukiewicz-Markowskiej będzie zadowolony. Tym bardziej że autorka jest Polką, szuka swego miejsca w szerokim świecie, ale i tak szczęście znajduje w ojczyźnie, bo tylko tutaj może tak […]

Read More

Wieczór meksykański w Brama Jazz Cafe

W dniu 03.11.2012 w Brama Jazz Cafe (pl. Hołdu Pruskiego 1, Szczecin) miał miejsce wieczór meksykański połączony z promocją powieści „Bez Wysiłku”. Swoją obecnością zaszczycił nas Honorowy Konsul Meksyku oraz autorka książki Dorota Kościukiewicz-Markowska. Nie zabrakłomeksykańskich akcentów, potraw oraz napitków.  

Read More

Wieczór autorski w restauracji AMAR

Wieczór autorski w restauracji AMAR. Było dużo śmiechu, wzniosłych idei i postanowień do gruntownej odmiany życia. Niespodzianką wieczoru była prezentacja nowego albumu Doroty Kościukiewicz-Markowskiej pt. „Pałac kolorów. Magia makijażu.”, który zaledwie kilka godzin wcześniej odebraliśmy z drukarni. Dziękujemy za sympatyczne przyjęcie obu książek. Goście wieczoru.  Janusz Popko „Sunay” czyta fragmenty książki. Podpisywanie książki. Prezentacja albumu „Pałac kolorów. Magia makijażu.” Autorka wraz z modelką z okładki – Karoliną Burian Podpisywanie albumu.

Read More

Wywiad Bogny Skarul z autorką „Bez wysiłku”

Rozmowa Bogny Skarul z Dorotą Kościukiewicz-Markowską, szczecinianką, autorką książki „Bez wysiłku”. – Napisałaś właśnie książkę. O czym ona jest? – Ta książka ma dwie płaszczyzny. Jedna to jest powierzchowna i mówi o podróży dziewczyny do Meksyku na siedem lat. A druga płaszczyzna, to także podróż, ale bardziej dogłębna, duchowa, do wnętrza siebie. – Co chciałaś powiedzieć? – Przede wszystkim to, że czasem nawet nie trzeba daleko wyjeżdżać, jak to ja […]

Read More

Wywiad Agnieszki Grabarskiej z autorką „Bez wysiłku”

     Właśnie wróciłam z Meksyku. Zabrała mnie tam pewna fantastyczna kobieta. Przez dwa dni zwiedzałam Mexico City, jadłam egzotyczne owoce i byłam świadkiem ogromengo cudu. Cudu doświadczania człowieczeństwa i pełni kobiecości. Tę szaloną podróż, dzięki swojej książce, zafundowała mi Dorota Kościukiewicz – Markowska. Szczecińska wizażystka, malarka i fotografka.      Dorotę poznałam w lipcu. Na rozmowę miałyśmy zarezerwowaną służbową godzinę. Było nam o wiele za mało… Obiecałyśmy wtedy sobie, […]

Read More

Książka już w sprzedaży!

Książka już w sprzedaży w najlepszych księgarniach w Polsce! Na stronie wydawnictwa MOVARTistnieje możliwość zakupu książki z autografem autorki. Zapraszamy.

Read More
line